RYCHLÉ ODKAZY

KALENDÁŘ AKCÍ

24.3.2019 - BONITACE 24.3.2019 - Klubová výstava 09.6.2019 - BONITACE 09.9.2019 - BONITACE 8.12.2019 - BONITACE čl.schůze

Číslo účtu:

122 982 399/0800

Česká spořitelna, Praha

Krycí list fena Kč 170,-

Krycí list pes Kč 120,-

Členský popl. Kč 500,--

Nový člen klubu Kč 700,-

ZPRAVODAJ 2018

Kategorie: NEWS

Vznik registru dobrovolných psích dárců krve

Vznik registru dobrovolných psích dárců krve Červená tlapka
registr dobrovolných psích dárců krve

Dobrý den,
dovoluji si Vám zaslat informaci o vzniku jednotného registru dobrovolných psích dárců krve Červená tlapka.
 
Stejně jako lidé i psi někdy potřebují krevní transfuzi. V České republice je nicméně velmi těžké ji sehnat. Právě to se Červená tlapka snaží změnit. Lidé, kteří mají zájem pomáhat a vlastní psa splňujícího kritéria pro darování krve, se nyní mohou registrovat na naší platformě https://www.cervenatlapka.cz/. Eventuální zájemci o transfuzi pak mohou pomocí filtru a interaktivní mapy nalézt vhodného dárce ve svém okolí a kontaktovat ho pomocí formuláře. Služba je samozřejmě zcela bezplatná (více informací můžete získat v přiložené tiskové zprávě či přímo u nás na webu).
 
Rádi bychom, aby se projekt dostal do povědomí co nejširší veřejnosti (především z řad pejskařů), aby mohl pomáhat těm, kdo tuto službu potřebují. Vše děláme bez nároku na honorář a svépomocí, byli bychom proto velmi vděční, pokud byste nám s propagací byli ochotní pomoct i Vy. Třeba tím, že umístíte odkaz na náš registr na své webové stránky, nasdílíte ho na sociálních sítích a řeknete o nás svým kolegům a přátelům. Jestli Vás náš projekt zaujme, můžete si také z našich stránek vytisknout letáčky a šířit je dál.
 
Pokud máte na stránkách organizace rubriku "Spolupracujeme s", budeme moc rádi, když nás tam umístíte. V tom případě se na nás neváhejte obrátit a my Vaši organizaci můžeme na oplátku také umístit na naše stránky.
 
Předem Vám za každou pomoc moc děkujeme! Omlouváme se těm, kterým se informace už dostala z nějakého jiného zdroje, řídíme se ale pravidlem, že je lepší, když o nás uslyšíte dvakrát, než abyste o nás nevěděli vůbec :)
 
V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.
Přeji pěkný den a zůstávám s pozdravem,
-----
Za tým Červené tlapky, 
Bětka Ruschka

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

VYHLEDÁVÁNÍ


Logo klubu
Ikona Facebook qrcode

PARTNEŘI

Logo pes přítel člověka Logo Poháry Bauer Logo Abentax s.r.o.